Jaki prezent na dzień matki wybrać

Dzień mamy już 26 maja, pozostało niewiele czasu by kupić wyjątkowy prezent. Mama to osoba, która pełni piękną i ważną funkcję w życiu swojego dziecka. Często pracuje ponad siły by zadbać o wszystkie potrzeby swojego dziecka, warto w ten szczególny dzień podarować jej prezent od serca, który sprawi, że się uśmiechnie i poczuje jak jest ważna. Jeśli szukasz inspiracji na prezent na dzień matki to poniżej znajdziesz kilka inspiracji prezentowych.

Książka ponadczasowy prezent

Książka to prezent dla mamy, która lubi czytać. Może być też świetnym prezentem dla mamy, która powinna zwolnić i odprężyć się. To prezent, który daje możliwość oderwania się od rzeczywistości i przeniesienia w inny świat. Bardzo często kobieta, która jest mamą ma deficyt czasu dla siebie, a dobra książka sprawi, że chociaż na chwilę oderwie się od swoich obowiązków i odpocznie. Mnogość książek na rynku może sprawić, że trudno będzie zdecydować się na tą jedną. Zawsze można poczytać recenzje, a także wybrać książkę, która będzie odpowiadać zainteresowaniom mamy według takiego klucza można mieć pewność, że książka spodoba się mamie.

Ciekawe książki na, które warto zwrócić uwagę to:

– “Opowieści Zuzanny” Katarzyna Janus

– “Łączniczki z Paryża” Pam Jenoff

– “A ty będziesz dumna” Monika Sygo

– “Dziewczynka z ciasteczkami” Ewa Formella

– “Skradzione życie” Magdalena Wala

Prezent, który zapadnie w pamięć

Większość mam z wielkim sentymentem wspomina pierwsze chwile ze swoim dzieckiem, wszystkie ważne kroki milowe i ma w głowie mnóstwo różnych wspomnień. Warto więc podarować mamie coś co będzie jej o tych chwilach przypominać może to być fotoksiążka, w której znajdą się zdjęcia i opisy różnych wspomnień z perspektywy dziecka. To cudowny prezent, który na pewno zapadnie w pamięci i będzie często przeglądany. Innym pomysłem może być też fotoobraz ze zdjęciem, które mama darzy wyjątkową sympatią .

Kreatywny prezent

Mama to kobieta wielu talentów, czasem musi być bardzo kreatywna by zrobić coś z niczego na ostatnią chwilę. Przy wyborze prezentu na dzień matki warto postawić na kreatywne rozwiązania. Można zrobić prezent samodzielnie lub wybrać ofertę spersonalizowanych prezentów, które będą odpowiadać zainteresowaniom mamy. Może to być box z mydlanymi kwiatami, albo boxik samodzielnie przygotowany z ulubionymi smakołykami mamy. Taki prezent na pewno znajdzie uznanie w czach rodzicielki i wywoła uśmiech na Jej twarzy.